Obvestilo

Vabimo vse naše člane, da s s svojimi idejami in prispevki pomagajo obogatiti spletno stran.

Kategorije

Prvotno smo imeli v načrtu saditev manjkajočih sadnih dreves z večjim številom članov. Ker pa trenutna situacija zaradi COVID a 19 nismo smeli organizirat akcije v širšem merilu smo se odločili, da akcijo speljemo z manjšo skupino članov iz Mozirja. Tako se je v soboto 7.11.2020 zbralo 12 članov našega društva. Organizirali smo dve ekipi pa 6 članov in tako je ena ekipa sadila v genskem sadovnjaku, druga pa v učnem sadovnjaku. tako je vsaka ekipa posadila po 14 sadnih dreves, ki so manjkala, ali pa nam jih je pojedel voluhar, kljub vsej zaščiti. Delo je potekalo v lepem sončnem dopoldnevu in delo je bilo opravljeno v dobrih 2,5 urah Hvala predsedniku in ostalim članom za prizadevnost in marljivo delo.

UO SaD Franca Praprotnik

]

Brez komentarjev.

Vreme

Vreme

Modre misli

Veličastne pokrajine nas blago prisilijo k temu, da se sprijaznimo z omejitvami, na katere bi se sicer v vsakdanjem življenju odzvali z jezo ali zaskrbljenostjo. Ni samo narava ta, ki se nam noče uklanjati. Tudi človeško življenje je neobvladljivo, a morda nas prav širina naravnih prostranstev najlepše in najbolj spoštlijvo opozarja na vse, kar nas presega. Če nekaj preživimo v njih, nam bodo morda pomagala lažje sprejeti prelomne, nedoumljive dogodke, ki nam grenijo življenje … — Alain de Botton