Obvestilo

Vabimo vse naše člane, da s s svojimi idejami in prispevki pomagajo obogatiti spletno stran.

Kategorije

V soboto 26. 2. 2022 smo se člani Sadjarskega društva Mozirje zbrali v svojem Učnem sadovnjaku na Rožniku ob 9. uri dopoldan. Najprej smo izvedli Občni zbor z naj nujnejšimi točkami, ki so za takšen zbor potrebni. Zbralo se je 55 naših članov, kar je predstavljalo več kot polovico članstva. Izvolili delovno predsedstvo in overovatelje. Nato sprejeli letno poročilo predsednika in blagajnika za leto 2021, v nadaljevanju pa sprejeli finančni in delovni plan za leto 2022. Nato pa je sledil prikaz obrezovanja sadja , ki ga je vodil naš član Bogdan Furst . Srečanje smo zaključili ob 12.uri.

Brez komentarjev.

Vreme

Vreme

Modre misli

Najboljša leta vašega življenja so tista, v katerih ste se odločili, da so vaše težave samo vaše. Zanje namreč ne krivite več matere, ekologije ali predsednika. Spoznate, da sami nadzorujete svojo usodo. — dr. Albert Ellis