Obvestilo

Vabimo vse naše člane, da s s svojimi idejami in prispevki pomagajo obogatiti spletno stran.

Kategorije

Na naše povabilo se je to soboto v Šolskem sadnem vrtu zbralo 32. članov našega društva in prisluhnilo najprej predsedniku društva, ki je prisotne pozdravil in predstavil predavatelja Bogdana Firsta, ki nas je potem popeljal od teoretičnega predavanja o pomembnosti letnih opravil v sadovnjaku do praktičnega prikaza od drevesa do drevesa ,seveda tudi različnih sort, ker ta opravila so za vsako vrsto sadja specifična. Z jablanami se drugače ravna kot z breskvami. V sproščenem pogovoru in prikazu sta dve (2) uri kar hitro minile. V galeriji pa si lahko ogledate nekaj fotografij.

Brez komentarjev.

Vreme

Vreme

Modre misli

Vedno obstaja košček vesolja, ki ga lahko popravite: to ste vi sami. — Gabriel Honore Marcel