Obvestilo

Vabimo vse naše člane, da s s svojimi idejami in prispevki pomagajo obogatiti spletno stran.

Kategorije

Na naše povabilo se je to soboto v Šolskem sadnem vrtu zbralo 32. članov našega društva in prisluhnilo najprej predsedniku društva, ki je prisotne pozdravil in predstavil predavatelja Bogdana Firsta, ki nas je potem popeljal od teoretičnega predavanja o pomembnosti letnih opravil v sadovnjaku do praktičnega prikaza od drevesa do drevesa ,seveda tudi različnih sort, ker ta opravila so za vsako vrsto sadja specifična. Z jablanami se drugače ravna kot z breskvami. V sproščenem pogovoru in prikazu sta dve (2) uri kar hitro minile. V galeriji pa si lahko ogledate nekaj fotografij.

Brez komentarjev.

Vreme

Vreme

Modre misli

Če hočeš postati moder, se nauči pametno spraševati, pazljivo poslušati, mirno odgovarjati in umolkniti, ko nimaš več kaj reči. — Johann Lafater