Obvestilo

Vabimo vse naše člane, da s s svojimi idejami in prispevki pomagajo obogatiti spletno stran.

Kategorije

Tudi letos je naše društvo organiziralo strokovni prikaz letnih opravil v sadovnjaku. To je čas, ko je sadno drevje v najbolj bujnem razraščanju in je vegetacija na višku. V tem letnem času se pojavi največ bolezni in tudi razni škodljivci se zelo razmnožijo. Predavanje je vodil naš član Bogdan Fuerst dipl. ing. agronomije. Letos je bilo predavanje razdeljeno na dva dela. Prvi del je bil v Šolskem sadnem vrtu na Tratah v Mozirju od 9. do 10. ure, drugi pa v novem Učnem sadovnjaku pod Rožnikom od 10.15 do 11.15 ure. Udeležba članov je bila dobra, kar je razvidno z fotografij.

KoSta

Brez komentarjev.

Vreme

Vreme

Modre misli

Vinogradu ni potrebna molitev, temveč motika. — Bolgarski pregovor