Obvestilo

Vabimo vse naše člane, da s s svojimi idejami in prispevki pomagajo obogatiti spletno stran.

Kategorije

Naše društvo je pričelo z prvimi predavanji in prikazovanjem obrezovanja visokodebelnih jabolk in hrušk v letošnjem letu. Najprej smo pričeli v Občini G.Grad nato pa smo še istega dne opravili enak prikaz še v Občini Ljubno ob Savinji. Ob 9. uri dopoldan so nas  sprejeli gospodarji kmetije RAMŠAK. Potem pa se je vršil prikaz obrezovanja na njihovem sadnem drevju. Prav tako pa tudi na kmetiji OTER v popoldanskem času od 14. ure dalje. Na pri kmetiji se je zbralo 25 občanov, na drugi kmetiji pa 18 občanov, kar je ravno prav za dober prikaz. Prikaz pa je vršil diplomirani ing. agronomije g. Adrian Černelč Kozjansko jabolko.

Brez komentarjev.

Vreme

Vreme

Modre misli

Vinogradu ni potrebna molitev, temveč motika. — Bolgarski pregovor