Obvestilo

Vabimo vse naše člane, da s s svojimi idejami in prispevki pomagajo obogatiti spletno stran.

Kategorije


Spoštovan člani in simpatizerji našega društva.

Zahvaljujemo se vam za ves doprinos, ki ste ga storili med letom za naše društvo. Posebej pa hvala vsem tistim, ki so se trudili in trdo delali v genskem in učnem sadovnjaku na Rožniku. Leto se izteka, čeprav je zaradi epidemije bilo bolj klavrno in nam so zaradi tega izpadle nekatere načrtovane dejavnosti (ekskurzije, prikazi rezi in na koncu tudi redna Sadjarska razstava) smo pa veliko postorili v sadovnjaku – košnja, preganjanje voluharja , škropljenja in upogibanje vej. Zaradi tega nam so izpadli tudi nekateri načrtovani dohodki in ker smo primorani štediti s sredstvi letos ne bomo pošiljali individualnih Novoletnih voščil

Upamo, da se bodo razmere uredile in da se naslednje leto spet sestanemo na Redni letni skupščini.

Brez komentarjev.

Vreme

Vreme

Modre misli

Ne maram ljudi, ki se ponašajo s tem, da trdo delajo. Če se jim njihovo delo zdi tako trdo, naj si poiščejo drugo. Veselje do dela je znamenje, da nam ustreza. — Andre Gide